28.08.2019 19:28

Napsali o nás

Perta Gajičová

Kosmetický salon U Anděla navštěvuji již několik let. Interiér je útulný, čistý se vkusnou dekorací a příjemnou hudbou. Největším přínosem je pro mne 100% relaxace, profesionální péče o pleť i tělo a poradenství. Jsem velmi spokojená s efektem procedur a s jejich účinkem na mou pleť od doby, kdy jsem salon začala navštěvovat. V tomto salonu má klientka pocit, že jsou zde jen pro ni, že si jí váží. Příjemné a milé jsou také doprovodné akce v podobě líčení od profesionálů včetně poradenství. 

 

Štěpánka Dostálová

Doporučuji vyzkoušet. Prožijete velmi příjemné chvíle pod rukama profesionála. Kosmetika Sothys je velice příjemná s dlouhodobým efektem.

 

Jolana

Kosmetický salon U Anděla navštěvuji již několik let. Jeho prostředí na mě působí velice příjemně. Velice čisté a upravené místo, které působí opravdu uklidňujícím dojmem. Z návštěvy v salonu jsem vždy odpočinutá a velice spokojená. Procedury a kosmetika SOTHYS mi vyhovuje a ve spojení s ošetřením a odbornou péčí se na návštěvu salonu vždy těším.

Petra Lagarde

V salonu U Anděla je kosmetické ošetření rituálem. V krásné atmosféře při relaxační hudbě se vám dostává kvalitní péče od paní Jany. Cítím se zde opravdu komfortně a kosmetické procedury jsou příjemné a efektivní. Produkty Sothys používám i v domácí péči podle doporučení - absolutní spokojenost. Každá návštěva v salonu je balzám pro tělo i duši.

Martina Grillová

V salonu U Anděla se mi dostává každý měsíc  té nejlepší  odborné péče  z rukou kosmetičky Jany Ferlingové. Ve velice příjemném, čistém a voňavém prostředí si dopřávám různorodost kosmetických ošetření, nadchla mě poslední sezonní kúra s vůní vanilky.  Hodina, strávená v salonu U Anděla, je pro mne  příjemným odpočinkem a zároveň cítím, že produkty značky SOTHYS, které si také mohu s perfektním poradenstvím v salonu pořídit, mé pleti velice prospívají.  Kosmetický salon U Anděla  vřele doporučuji!

—————

Zpět


Kontakt

Kosmetický salon U Anděla

Svobody 12 ,Cheb 35002

775 725 799


Novinky

17.05.2020 08:18

Věrnostní kartičky

Oblíbené věrnostní kartičky, se kterými máte možnost sbírat samolepky za nákup výrobků a...

Celý článek

—————

Všechny články

—————


Anketa

Líbí se Vám náš nový web?

Ano, je přehledný a plný informací. (115)
13%

Ne, nenašel jsem zde, co jsem hledal. (767)
87%

Celkový počet hlasů: 882