28.08.2019 19:28

Napsali o nás

Perta Gajičová

Kosmetický salon U Anděla navštěvuji již několik let. Interiér je útulný, čistý se vkusnou dekorací a příjemnou hudbou. Největším přínosem je pro mne 100% relaxace, profesionální péče o pleť i tělo a poradenství. Jsem velmi spokojená s efektem procedur a s jejich účinkem na mou pleť od doby, kdy jsem salon začala navštěvovat. V tomto salonu má klientka pocit, že jsou zde jen pro ni, že si jí váží. Příjemné a milé jsou také doprovodné akce v podobě líčení od profesionálů včetně poradenství. 

 

Štěpánka Dostálová

Doporučuji vyzkoušet. Prožijete velmi příjemné chvíle pod rukama profesionála. Kosmetika Sothys je velice příjemná s dlouhodobým efektem.

 

Jolana

Kosmetický salon U Anděla navštěvuji již několik let. Jeho prostředí na mě působí velice příjemně. Velice čisté a upravené místo, které působí opravdu uklidňujícím dojmem. Z návštěvy v salonu jsem vždy odpočinutá a velice spokojená. Procedury a kosmetika SOTHYS mi vyhovuje a ve spojení s ošetřením a odbornou péčí se na návštěvu salonu vždy těším.

Petra Lagarde

V salonu U Anděla je kosmetické ošetření rituálem. V krásné atmosféře při relaxační hudbě se vám dostává kvalitní péče od paní Jany. Cítím se zde opravdu komfortně a kosmetické procedury jsou příjemné a efektivní. Produkty Sothys používám i v domácí péči podle doporučení - absolutní spokojenost. Každá návštěva v salonu je balzám pro tělo i duši.

 

—————

Zpět


Kontakt

Kosmetický salon U Anděla

Svobody 12 ,Cheb 35002

775 725 799


Novinky

13.05.2022 14:24

Nové sezonní ošetření

Ananas * Kiwi Originální koncept kombinující chronobiologii a požitek z ošetření pro odhalení...

Celý článek

—————

Všechny články

—————


Anketa

Líbí se Vám náš nový web?

Ano, je přehledný a plný informací. (350)
19%

Ne, nenašel jsem zde, co jsem hledal. (1 526)
81%

Celkový počet hlasů: 1876