O nás

Od roku 1997 pracuji v Parfumerii a kosmetickém salonu U Anděla a mám letitou zkušenost se zvučnými světovými značkami Dior, Lancome, Estée Lauder, Lancaster, Juwena. V roce 2017 jsem se rozhodla pro luxusní francouzskou značku Sothys Paris a až s touto značkou jsem dosáhla obrovských výsledků na pleti mých klientek a 100% spokojenost.  Sothys je právem nazývána "multispecialistou" ve svém oboru a to díky svým širokým profesionálním salonním kúrám, které představují komplexní péči o pleť i tělo a taktéž produkty domácí péče s řešením na jakýkoliv problém vaší pleti. Značku Sothys najdete v luxusních salonech krásy a SPA hotelech po celém světě. Učarovala mně svou filozofií, vysokými účinky na pleti mých klientek, vynikající snášenlivostí, neustálým výzkumem a inovací a v neposlední řadě svým zodpovědným přístupem k přírodě.

 

Naším krédem je profesionální přístup ke klientovi, čistota a příjemné prostředí. Vážíme si každého klienta a pečujeme o něj s láskou.

 
Navštivte náš salon a ocitnete se na chvilku v jiném světě. Odpoutáte se od každodenních starostí v poklidné atmosféře lehce provoněné kořením, ve světle svíček a za poslechu relaxační hudby si pohádkově odpočinete. A to je právě ta chvíle, kdy Vaše pleť nejvíce přijímá, relaxuje a obnovuje svoji funkci.
 
Je dobré si uvědomit, že dnešním trendem už není vypadat za každou cenu mladší než jsme, ale vypadat skvěle na svůj věk.
Důležité je, abychom se o sebe starali s láskou a úctou, aby naše pleť vypadala pěstěně a my byli sami se sebou spokojeni.
 
Jana Ferlingová  kosmetický salon "U Anděla"
 
Proč používat naše produkty doma?
 
Abychom dosáhli nejlepších výsledků, tak i s nejkvalitnější péčí v kosmetickém salonu, zůstává 60% péče o pleť na Vás doma. S výběrem kvalitní kosmetické péče Vám odborně poradíme a pečlivě vybereme přesně pro Váš typ pleti a její aktuální kondici.

Sothys má řešení na každý problém Vaší pleti. Nabídka výrobků i profesionálních ošetření Sothys je velmi široká, proto naprosto cíleně řeší veškeré možné potřeby nebo případné nedostatky pleti. Dokonalá synergie salonního a domácího ošetření je vždy sestavena podle aktuálního stavu pleti přímo na míru do Vašeho osobního programu, Vašeho receptu na krásu.

Výrobky Sothys získáte vždy s doporučením školené kosmetičky, který produkt je momentálně pro konkrétní potřeby Vaší pleti a její stav nejvhodnější. Odpadají Vám tak neuvážené nákupy výrobků, které pak nesplňují Vaše představy. 

Produkty Sothys se neprodávají nikde na internetu, v drogeriích, parfumeriích ani v lékárnách. Prodávají se pouze v kosmetických salonech nebo spa, kde se značkou pracují vyškolení profesionálové, proto mohou také obsahovat vyšší koncentrace účinných látek, než je běžné u volně prodejných výrobků jiných značek.

Sothys garantuje, že veškeré produkty jsou zcela bezpečné a účinné i při nepřetržitém a mnohaletém používání, neobsahují parabeny a nejsou testované na zvířatech. Firma má svůj výzkum a laboratoře, kde testují a získávají účinné látky z rostlin pocházejících převážně z biotopu oblasti Limousin, což mj. zajišťuje výbornou snášenlivost produktů právě v našich zeměpisných šířkách. Společnost si zakládá na neustálých technologických inovacích produktů na bázi kosmeceutiky, díky nimž výrobky získávají sílu lékařských produktů s jemností kosmetiky.

Nabízíme veškerý sortiment produktů v péči o pleť, o tělo, pánskou péči, sluneční péči a dekorativní kosmetiku.

V dekorativní kosmetice se spojuje mimořádné a inovativní složení s luxusními texturami a elegantním designem. Byla vyvinuta francouzskými specialisty v péči o pleť a obsahuje vysoký podíl pečujících složek. Přímo tak doplňuje pěstící kosmetické výrobky a prodlužuje jejich účinnost.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat: ferlingova@seznam.cz.

 


Fotogalerie

/album/salon1/04fc6e27-f44c-4cc1-862c-b8ae3b198cfc-jpeg/

—————

/album/salon1/nej-1-jpg1/

—————

/album/salon1/e69e33eb-7c29-4ab2-bd63-6b78d8a0306b-jpeg/

—————

/album/salon1/32d59f97-82b5-4e11-abb4-310cc19ddefb-jpeg/

—————

/album/salon1/328ef209-7e51-4012-a338-b25e9fcd78e7-jpeg/

—————

/album/salon1/3598657a-1a71-4484-8f02-4095400e1fe8-jpeg/

—————

/album/salon1/salon-rekonstrukce-jpeg/

—————

/album/salon1/8897342f-1acc-4af0-8a28-cbada67adf6e-jpeg/

—————

/album/salon1/koupelna-jpg1/

——————————


Kontakt

Kosmetický salon U Anděla

Svobody 12 ,Cheb 35002

775 725 799


Novinky

03.06.2024 22:07

Kabelka Sothys Paris

Volnočasové kabelky Sothys Paris jsou každoročně hitem léta. Ta letošní perfektně drží tvar,...

Celý článek

—————

Všechny články

—————