O nás

V salonu U Anděla pracuji s profesionální francouzskou kosmetikou SOTHYS, která je používána v salonech krásy, SPA hotelech a wellness po celém světě.Díky vysoké kvalitě a účinnosti zaujímá přední místa v žebříčku světových salonních kosmetických značek.SOTHYS salony jsou vyhledávány ženami, které chtějí být stále krásné a mít jistotu kvalitní péče. Značka SOTHYS je právem nazývána "multispecialistou" ve svém oboru a to díky svým širokým profesionálním salonním kúrám, které představují komplexní péči o pleť a tělo. Zároveň filosofií této značky je, že nejlépe Vám může poradit kosmetička, která své práci rozumí, Vaši pleť odlíčí a správně odhadne její potřeby. Proto máme spoustu spokojených klientů, kteří se do salonu vrací a oblíbili si naše služby. Přípravky zakoupíte výhradně v kosmetických salonech. Jen tak můžeme zaručit odborné použití pro vaši maximální spokojenost.

 

Naším krédem je profesionální přístup ke klientovi, čistota a příjemné prostředí. Vážíme si každého klienta a pečujeme o něj s láskou.

 
 V našem salonu nepoužíváme žádné přístroje, vše je čistá nenahraditelná ruční práce s pomocí dokonalého účinku Sothys produktů. Navštivte náš salon a ocitnete se na chvilku v jiném světě. Odpoutáte se od každodenních starostí v poklidné atmosféře lehce provoněné kořením, ve světle svíček a za poslechu relaxační hudby si pohádkově odpočinete. A to je právě ta chvíle, kdy Vaše pleť nejvíce přijímá, relaxuje a obnovuje svoji funkci.
 
Je dobré si uvědomit, že dnešním trendem už není vypadat za každou cenu mladší než jsme, ale vypadat skvěle na svůj věk.
Důležité je, abychom se o sebe starali s láskou a úctou, aby naše pleť vypadala pěstěně a my byli sami se sebou spokojeni.
 
Jana Ferlingová  kosmetický salon "U Anděla"
 
Proč používat naše produkty doma?
 

I s nejkvalitnější péčí v kosmetickém salonu zůstává 70% péče o pleť na Vás doma, abychom dosáhli nejlepších výsledků. S výběrem kvalitní kosmetické péče Vám odborně poradíme a pečlivě vybereme přesně pro Váš typ pleti a její aktuální kondici.

Sothys má řešení na každý problém Vaší pleti. Nabídka výrobků i profesionálních ošetření Sothys je velmi široká, proto naprosto cíleně řeší veškeré možné potřeby nebo případné nedostatky pleti. Dokonalá synergie salonního a domácího ošetření je vždy sestavena podle aktuálního stavu pleti přímo na míru do Vašeho osobního programu, Vašeho receptu na krásu.

Výrobky Sothys získáte vždy s doporučením školené kosmetičky, který produkt je momentálně pro konkrétní potřeby Vaší pleti a její stav nejvhodnější. Odpadají Vám tak neuvážené nákupy výrobků, které pak nesplňují Vaše představy. 

Produkty Sothys se neprodávají nikde na internetu, v drogeriích, parfumeriích ani v lékárnách. Prodávají se pouze v kosmetických salonech nebo spa, kde se značkou pracují vyškolení profesionálové, proto mohou také obsahovat vyšší koncentrace účinných látek, než je běžné u volně prodejných výrobků jiných značek.

Sothys garantuje, že veškeré produkty jsou zcela bezpečné a účinné i při nepřetržitém a mnohaletém používání, neobsahují parabeny a nejsou testované na zvířatech. Firma má svůj výzkum a laboratoře, kde testují a získávají účinné látky z rostlin pocházejících převážně z biotopu oblasti Limousin, což mj. zajišťuje výbornou snášenlivost produktů právě v našich zeměpisných šířkách. Společnost si zakládá na neustálých technologických inovacích produktů na bázi kosmeceutiky, díky nimž výrobky získávají sílu lékařských produktů s jemností kosmetiky.

Nabízíme veškerý sortiment produktů v péči o pleť, o tělo, pánskou péči, sluneční péči a dekorativní kosmetiku.

V dekorativní kosmetice se spojuje mimořádné a inovativní složení s luxusními texturami a elegantním designem. Byla vyvinuta francouzskými specialisty v péči o pleť a obsahuje vysoký podíl pečujících složek. Přímo tak doplňuje pěstící kosmetické výrobky a prodlužuje jejich účinnost.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat: ferlingova@seznam.cz.

 


Fotogalerie

/album/salon1/a2salon-jpg/

—————

/album/salon1/salon-new-jpg/

—————

/album/salon1/nej-1-jpg1/

—————

/album/salon1/a23843515-140058903382325-6394536678632097469-n-jpg/

—————

/album/salon1/koupelna-jpg1/

—————

/album/salon1/a3salon-jpg/

—————

/album/salon1/nej-obchod-jpg/

——————————


Kontakt

Kosmetický salon U Anděla

Svobody 12 ,Cheb 35002

775 725 799


Novinky

02.06.2022 18:56

Věrnostní kartičky

Oblíbené věrnostní kartičky, se kterými sbíráte samolepky za nákup výrobků a získáváte dárky navíc,...

Celý článek

—————

Všechny články

—————