O nás

V salonu U Anděla pracuji s profesionální francouzskou kosmetikou SOTHYS, která je používána v salonech krásy, SPA hotelech a wellness po celém světě.Díky vysoké kvalitě a účinnosti zaujímá přední místa v žebříčku světových salonních kosmetických značek.SOTHYS salony jsou vyhledávány ženami, které chtějí být stále krásné a mít jistotu kvalitní péče. Značka SOTHYS je právem nazývána "multispecialistou" ve svém oboru a to díky svým širokým profesionálním salonním kúrám, které představují komplexní péči o pleť a tělo. Zároveň filosofií této značky je, že nejlépe Vám může poradit kosmetička, která své práci rozumí, Vaši pleť odlíčí a správně odhadne její potřeby. Proto máme spoustu spokojených klientů, kteří se do salonu vrací a oblíbili si naše služby. Přípravky zakoupíte výhradně v kosmetických salonech. Jen tak můžeme zaručit odborné použití pro vaši maximální spokojenost.

 

Naším krédem je profesionální přístup ke klientovi, čistota a příjemné prostředí. Vážíme si každého klienta a pečujeme o něj s láskou.

 
 V našem salonu nepoužíváme žádné přístroje, vše je čistá nenahraditelná ruční práce s pomocí dokonalého účinku Sothys produktů. Navštivte náš salon a ocitnete se na chvilku v jiném světě. Odpoutáte se od každodenních starostí v poklidné atmosféře lehce provoněné kořením, ve světle svíček a za poslechu relaxační hudby si pohádkově odpočinete. A to je právě ta chvíle, kdy Vaše pleť nejvíce přijímá, relaxuje a obnovuje svoji funkci.
 
Je dobré si uvědomit, že dnešním trendem už není vypadat za každou cenu mladší než jsme, ale vypadat skvěle na svůj věk.
Důležité je, abychom se o sebe starali s láskou a úctou, aby naše pleť vypadala pěstěně a my byli sami se sebou spokojeni.
 
Jana Ferlingová  kosmetický salon "U Anděla"
 
Proč používat naše produkty doma?
 

I s nejkvalitnější péčí v kosmetickém salonu zůstává 70% péče o pleť na Vás doma, abychom dosáhli nejlepších výsledků. S výběrem kvalitní kosmetické péče Vám odborně poradíme a pečlivě vybereme přesně pro Váš typ pleti a její aktuální kondici.

Sothys má řešení na každý problém Vaší pleti. Nabídka výrobků i profesionálních ošetření Sothys je velmi široká, proto naprosto cíleně řeší veškeré možné potřeby nebo případné nedostatky pleti. Dokonalá synergie salonního a domácího ošetření je vždy sestavena podle aktuálního stavu pleti přímo na míru do Vašeho osobního programu, Vašeho receptu na krásu.

Výrobky Sothys získáte vždy s doporučením školené kosmetičky, který produkt je momentálně pro konkrétní potřeby Vaší pleti a její stav nejvhodnější. Odpadají Vám tak neuvážené nákupy výrobků, které pak nesplňují Vaše představy. 

Produkty Sothys se neprodávají nikde na internetu, v drogeriích, parfumeriích ani v lékárnách. Prodávají se pouze v kosmetických salonech nebo spa, kde se značkou pracují vyškolení profesionálové, proto mohou také obsahovat vyšší koncentrace účinných látek, než je běžné u volně prodejných výrobků jiných značek.

Sothys garantuje, že veškeré produkty jsou zcela bezpečné a účinné i při nepřetržitém a mnohaletém používání, neobsahují parabeny a nejsou testované na zvířatech. Firma má svůj výzkum a laboratoře, kde testují a získávají účinné látky z rostlin pocházejících převážně z biotopu oblasti Limousin, což mj. zajišťuje výbornou snášenlivost produktů právě v našich zeměpisných šířkách. Společnost si zakládá na neustálých technologických inovacích produktů na bázi kosmeceutiky, díky nimž výrobky získávají sílu lékařských produktů s jemností kosmetiky.

Nabízíme veškerý sortiment produktů v péči o pleť, o tělo, pánskou péči, sluneční péči a dekorativní kosmetiku.

V dekorativní kosmetice se spojuje mimořádné a inovativní složení s luxusními texturami a elegantním designem. Byla vyvinuta francouzskými specialisty v péči o pleť a obsahuje vysoký podíl pečujících složek. Přímo tak doplňuje pěstící kosmetické výrobky a prodlužuje jejich účinnost.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat: ferlingova@seznam.cz.

 


Fotogalerie

/album/salon1/salon-new-jpg/

—————

/album/salon1/nej-obchod-jpg/

—————

/album/salon1/p4210197-jpg1/

—————

/album/salon1/nej-1-jpg1/

—————

/album/salon1/a23843515-140058903382325-6394536678632097469-n-jpg/

—————

/album/salon1/koupelna-jpg1/

——————————


Kontakt

Kosmetický salon U Anděla

Svobody 12 ,Cheb 35002

775 725 799


Novinky

17.05.2020 08:18

Věrnostní kartičky

Oblíbené věrnostní kartičky, se kterými máte možnost sbírat samolepky za nákup výrobků a...

Celý článek

—————

Všechny články

—————


Anketa

Líbí se Vám náš nový web?

Ano, je přehledný a plný informací. (110)
13%

Ne, nenašel jsem zde, co jsem hledal. (758)
87%

Celkový počet hlasů: 868