29.06.2016 23:43

Poslední školní den!

Tenhle den má tttakovou atmosféru. Tak jiskřivou, elektrizující, nabitou. Děvčata a slečny v nádherných šatečkách, kluci v košilích a ve vlajících kalhotách, kde jen vzdáleně tušíte tenké nohy, spíš kloub tyčka. Žádný jiný den, v žádný svátek neuvidíte tak plné město slavnostně oblečených lidí. Švitoří, domlouvají se, usmívají se. S příslibem nádherného léta plného zážitků.

A kdepak, nejde jen o školáky. Maminky se těší, že nemusí chystat svačiny, pokládat ty trapné otázky: odpoledne "Jak bylo ve škole?" večer- "Máš všechno do školy?", ráno příkazy - "měl bys snídat, vem si bundu, zamkni..." Babičky se těší na vnoučátka a plánují jahodové knedlíky, houbové omáčky. Dědečkové chystají kůru na lodičky, pruty na ryby... Vzduch voní splněním povinností a očekáváním  něčeho nového, krásného, touhou prožít každý okamžik naplno.

 

Krásné letní dny jsou před námi přede všemi a i jen možnost obyčejného lelkování nebo koukání do zelených stromů jim dává úplně jiný rozměr.

  V salonku mám pro Vás připravené ošetření pleti, které se po celé léto ponese v duchu chladivé okurky. Od peelingu, přes pleťovou masku až k výborné limonádě. Od 4.7. navíc chladivá lžičková masáž očního okolí proti otokům a kruhům pod očima.

 Horké dny mohou začít. Přeji Vám krásné a vydařené léto.

—————

Zpět


Kontakt

Kosmetický salon U Anděla

Svobody 12 ,Cheb 35002

775 725 799


Novinky

17.05.2020 08:18

Věrnostní kartičky

Oblíbené věrnostní kartičky, se kterými máte možnost sbírat samolepky za nákup výrobků a...

Celý článek

—————

Všechny články

—————


Anketa

Líbí se Vám náš nový web?

Ano, je přehledný a plný informací. (110)
13%

Ne, nenašel jsem zde, co jsem hledal. (758)
87%

Celkový počet hlasů: 868