23.09.2015 20:26

Startujeme chemický peeling

Dneska jsem na své cestě do práce vykukovala z pod deštníku - obrovské listy na našich platanech jsou stále krásně zelené. Padají vždy až do sněhu. Ale oslňující, rozpálená pěší zóna se již zaplnila kalužemi, v nich se odrážely kapky deště a odskakovaly od nich roztomilé bublinky. A jako bych slyšela svoji babičku, to bude pršet dlouho. Je tu podzim.

Bylo letos nádherné léto. Myslím, že takové nikdo nepamatujeme ani v posledních letech, ani z dětství. A nádherně jsme si ho užili. A také už to občas bylo jako Ladovské léto ala Ladovská zima. Děti už se koupaly jen z povinnosti. Prostě chvílemi to bylo až úmorné a to je nyní vidět i na našich tvářích. Stejné, co jsem si vyslechla u kadeřníka, nyní říkám každý den v salonu. Sluníčko dalo zabrat našim vlasům i pleti.

Je tu konec září a my jsme spolu s dětmi začaly nový školní rok, mnohdy s většími předsevzetími než v lednu: budu chodit běhat, na angličtinu, cvičit, tančit, do kina, na kosmetiku...

Pojďme se tedy spolu pustit do nápravy sluníčkem unavené pleti. Od dnešního dne si můžete rezervovat i večerní termíny na chemický peeling (popis na webu) a celý říjen ve vašich obvyklých procedurách navíc omlazující, regenerační, pigmentové skvrny zesvětlující masky.

Přeji krásný podzim a těším se na vaši návštěvu, Jana 

—————

Zpět


Kontakt

Kosmetický salon U Anděla

Svobody 12 ,Cheb 35002

775 725 799


Novinky

17.05.2020 08:18

Věrnostní kartičky

Oblíbené věrnostní kartičky, se kterými máte možnost sbírat samolepky za nákup výrobků a...

Celý článek

—————

Všechny články

—————


Anketa

Líbí se Vám náš nový web?

Ano, je přehledný a plný informací. (110)
13%

Ne, nenašel jsem zde, co jsem hledal. (758)
87%

Celkový počet hlasů: 868