Péče o pleť

Novinka

Excelentní péče Secrets de Sothys® 

Zcela výjimečný obličejový rituál, při kterém se snoubí nezapomenutelný pocit pohody a luxusu s nejúčinnějším složením, jaké kdy značka Sothys vytvořila. Tato unikátní a multifunkční péče zajišťuje dokonalou hydrataci, anti-âge účinek a maximální projasnění pleti v rámci jednoho ošetření. 

1h. 30min.          4.200,- Kč

DETOX ENERGIE ™  

Sothys Paris jako první značka reaguje na znečištěné životní prostředí.

Nové intenzivní ošetření  inspirované zahradami „Les Jardins SOTHYS“, kterému předcházelo více než čtyři roky výzkumu, zvyšuje odolnost vůči negativním vlivům znečištěného životního prostředí. Díky jedinečnému triu aktivních látek: organický černý bez, organický sibiřský ženšen a peptidy, dodává pleti silnou dávku energie a ochrany. Pleť je nabitá energií, působí projasněně a rozzářeně. 

Ošetření je určeno pro všechny klienty, muže i ženy v každém věku.

 https://www.youtube.com/watch?v=DEVCaLXJ0ws

1h. 15min.  2.400,-Kč 

 

Omlazující ošetření s ßP3. Tri-Komplex™ - program mládí

Intenzivní, cílené ošetření bojující s vráskami a povolenými rysy, přizpůsobené ne věku, ale skutečnému stáří Vaší pleti. Speciální odborná diagnóza a profesionální kúra, která spojuje nejnovější technologie s exkluzivní technikou modeláže, zajistí viditelně omlazující a dlouhotrvající účinek. Vysoce sofistikované ošetření kombinující produkty s vysokou účinností a cílené profesionální metody aplikace, díky kterým získáte mladší tvář.

ßP3. Tri-Komplex™ chrání kapitál mládí v každém věku díky dvojitému účinku působícího na příznaky stárnutí:

polyfenoly květu šafránu a dimer kvercetinu z květu jerlínu chrání pleť před oxidačním stresem,

zatímco peptidy předcházejí vzniku chronologických příznaků stárnutí (vrásky, povolené rysy)

1 týden po ukončení kúry 3 ošetření: omlazení až o 6let

*Sebehodnocení po 1 týdnu a poté po 3 intenzivních ošetřeních: omlazení až o 6,2 let = průměr z 12 nejlepších výsledků.

Průměr pro celkovou testovanou populaci = omlazení až o 3,9 let.

https://www.youtube.com/watch?v=1P9FZRBqOgM

1h. 30min.          2.400,- Kč

 

Základní péče

 

Připravit, zachovat, obnovit: nepostradatelný základ k získání a udržení si krásné pleti. Základní péče je přizpůsobená konkrétním potřebám pleti v závislosti na jejím typu. Všechny produkty obnovují nebo udržují rovnováhu pleti.

 

Základní ošetření

 

Odlíčení, úprava obočí, depilace v obličeji, gommage, čištění pleti, ampulka dle typu pleti, masáž, maska, závěrečný krém a denní make-up. V průběhu účinkování masky také péče o ruce. Peeling a jemná modeláž tělovým krémem.

1h. 10min.           1.370,- Kč

 

Specifická péče

Nadstandartní péče, která poskytuje specifická řešení konkrétních potřeb pleti: obnovující peeling, péče o oční kontury , citlivou pleť a problematickou pleť.

 

Peeling Resurfacant s vit.C

Spojení medicíny a kosmetické odbornosti. Pro celkovou obnovu pleti nebo jako příprava pro intenzivní kúry.

Chemický peeling zakomponovaný do celého ošetření pleti s detoxikačním peelingem a oxygenovou maskou slouží pro celkovou obnovu pleti díky obsahu 21,3% kyseliny glykolové a 1,3% kyseliny salicylové. Ošetření je obohaceno o sérum s čistým vitamínem C , jako velmi účinné projasnění a jako antioxidant.

Udržuje rovnováhu pleti a dodává jí pocit komfortu. Má okamžitý efekt s dlouhodobým účinkem. 

Výsledky jsou viditelné již po 1 ošetření. Pleť je čistá, jemná, znovu obnovená.

1h. 15min.          1.890,- Kč

 

Rozjasňující péče na pigmentové skvrny W.
 
 
Účinné ošetření pro sjednocení pigmentu a maximální projasnění pleti. Pleť je sjednocená, zářivá, svěží. Vhodné pro všechny typy pleti.
 
1h. 10min.          1.680,- Kč

 

Péče o oční kontury

 

Kompletní profesionální péče na vrásky, tmavé kruhy pod očima a redukci otoků očních kontur s modeláží, která je kombinací manuální modeláže a modeláže za pomoci speciálně vytvořených porcelánových lžiček, které se noří do ledové tříště a svým chladem dodávají očnímu okolí během modeláže uvolňující pocit a zbaví únavy. Díky chladivé gelové masce je celé oční okolí dokonale vypnuté a svěží.

40min.           1040,- Kč

 

Jako součást jiného pleťového ošetření

20min.          690,- Kč 

 

Eau Thermale SPA 

Ošetření pro citlivou pleť

Účinnost termální vody Marie - Henriette byla konečně objevena, aby viditelně ulehčila život všem, kteří mají citlivou pleť.

Velmi jemné textury, které se používají v rámci tohoto ošetření, byly vytvořeny, aby vyhovovaly citlivosti všech typů pleti. Chladivá modeláž porcelánovými lžičkami přináší okamžitou úlevu.

Během jednoho ošetření každá citlivá pleť získá pocit komfortu a pohodlí. Získejte zpět rovnováhu vaší pleti, posilte její funkci a přirozenou ochranu.

1h. 10min.          1.520,- Kč

Intenzivní péče

Cílená účinnost ve spojení s exkluzivní metodou Digi-Estétique.

 

Hydra 3Ha

Řešní na míru s maximální hydratační silou 3násobné kyseliny hyaluronové. Dopřejte své pleti výjimečné zacházení kombinující technologicky špičkové a účinné složky s programem pro maximální pohodlí Vaší pleti doporučeným kosmetičkou. Kosmetická kúra posílená exkluzivní Digi-Estétique modeláží působí jako jedinečná a intenzivní léčba s výjimečným zdrojem nezbytné hydratace.

Již po 1 ošetření pocítíte, že je Vaše pleť nasycená a posílená.

 

1h. 30min.          2.400,-Kč

 

Sezónní kúra - limitovaná edice

Originální koncept kombinující chronobiologii a požitek z ošetření pro odhalení jasu pleti na jaře a na podzim. Dávka kyslíku a koktejl minerálů pro posílení obranného systému pleti před obdobím zimy a koktejl vitamínů pro oživení pleti před létem.

Obličejová ošetření jsou k dispozici ve speciální edici 2x ročně.

Jaro* Léto

Ananas * Kiwi

 

1h.          1.520,-Kč

 

Péče pro muže

Relaxační a detoxikační rituál speciálně vytvořený pro mužskou pleť. Toto ošetření kombinuje detoxikaci s efektivním posílením, zpevněním a hydratací pleti. Čištění pleti, maska, relaxační masáž, omlazující sérum speciálně vyvinuté pro muže.

1h.          1.370,-Kč

Muži také rádi kombinují s indickou masáží hlavy. Pro muže speciálně s vlasovým sérem pro zpomalení vypadávaní a podporu růstu vlasů a pro zdravou pokožku hlavy.

 

Chemický peeling

Chemický peeling je velmi účinná metoda ovlivnění stavu pleti. Používá se pro zmírnění projevů stárnutí, odstranění jemných linek, vyhlazení, vypnutí pleti, při ztrátě hutnosti pleti, léčbu akné, na rozšířené póry, odstranění pigmentových skvrn různého původu, povadlost a šedost pleti po menopauze. 

V salonech SOTHYS Paris se používá chemický peeling v koncentraci 21,3% kyseliny glykolové a 1,3% kyseliny salicylové a je zakomponován do ošetření Peeling Resurfacant s vit.C a střídá se vždy po týdnu s ošetřením Rozjasňující péče na pigmentové skvrny WViz výše.

 V průběhu celé kúry je potřeba chránit pleť vrstvením UV ochranných prostředků. Vždy 48 hodin po ošetření je potřeba se vyhýbat přímému slunečnímu záření, opalování v soláriích, saunování a intenzivnímu sportu. Ošetření se neprovádí v těhotenství, při oparech, plošných bradavicích, radioterapii, léčbě isotretinoinem, po nedávném ošetření laserem, při popáleninách a řezných rankách v obličeji, krátce po chirurgickém zákroku v obličeji.

 

Úprava obočí, barvení obočí, epilace horního rtu a obličeje je prováděna zdarma jako součást všech kosmetických ošetření pleti.
Jako samostatný úkon ji neprovádíme.
 
 

Kontakt

Kosmetický salon U Anděla

Svobody 12 ,Cheb 35002

775 725 799


Novinky

02.06.2022 18:56

Věrnostní kartičky

Oblíbené věrnostní kartičky, se kterými sbíráte samolepky za nákup výrobků a získáváte dárky navíc,...

Celý článek

—————

Všechny články

—————